О нас
Президия
Отделы
Старосты
Доска почета
В помощь студенту
Документация
Медиа
 
 
Козырная карта
Victoria Photography
IQ_Planet
Encore dance school
 
 
Скрыть информеры

использовать "Скрыть/показать информеры" для просмотра страниц из сети КПИ без подключения интернета.

 
 

Статистика:

 
 

Мы на карте Интернета

Кликните по домику для поддержки нашего сайта.

 
 

Соц. закладки

Bookmark and Share
 

Про запобігання поширенню грипу і гострих респіраторних захворювань в НТУУ "КПІ"


НАКАЗУЮ (НАКАЗ № 2-150 || 30.10.09):
1. Створити тимчасовий штаб НТУУ «КПІ» з запобігання поширенню грипу і гострих респіраторних захворювань у складі членів Адміністративної ради університету (далі - Штаб).
2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. за №1152 і наказу Міністерства освіти і науки України за №996 запровадити канікули з 02 листопада 2009 р. по 22 листопада 2009 року включно.
3. На період з 02 листопада 2009 р. по 22 листопада 2009 відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів в приміщеннях та на території НТУУ «КПІ».
4. Навчальному департаменту НТУУ «КПІ» розробити заходи щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
5. Рекомендувати деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедр організувати використання дистанційних форм навчання та консультацій студентів через мережу Internet та локальну мережу НТУУ «КПІ» з метою активізації та оптимізації самостійної роботи студентів.
6. Проректорам Печенику М.В., Варламову Г.Б., керуючому справами Бабенку А.І, директору студмістечка Іщенку О.А., декану ММІФ Максименку В.Б. спільно із студентською поліклінікою забезпечити виконання профілактичних заходів щодо забезпечення попередження масового розповсюдження грипу та гострих респіраторних інфекцій.
7. Проректору Печенику М.В. та головному інженеру Ковальову П.В. забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму в приміщеннях НТУУ «КПІ».
8. Керівникам структурних підрозділів оперативно інформувати Штаб (тел.: 236-69-13) про надзвичайні випадки в університеті.
9. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити режим карантину в гуртожитках університету, в тому числі:
  • Створити на базі санаторію-профілакторію НТУУ «КПІ» кімнати для тимчасової ізоляції хворих студентів на ГРИП та ГРВі.
  • Обмежити доступ сторонніх осіб у гуртожитки.
  • Забезпечити умови проживання студентів, що залишилися у студмістечку з регіонів України, у яких оголошено карантин, в тому числі надання невідкладної медичної допомоги.
  • Спільно з студентською поліклінікою провести профілактичні заходи щодо попередження розповсюдження грипу та гострих респіраторних інфекцій, в тому числі проводити обходи кімнат, в яких залишилися студенти.
  • Спільно з головним лікарем санаторію-профілакторію (Латенко Є.І.) за згодою забезпечити роботу санаторію-профілакторію НТУУ «КПІ» в період з 02.11.09 по 22.11.09 (включно) з дотриманням вимог карантинного режиму.
10. Рекомендувати профкому співробітників (за згодою Молчанов В.І.) надавати можливу допомогу у придбанні профілактичних засобів співробітникам та студентам НТУУ «КПІ».
11. Рекомендувати головному лікарю студентської поліклініки Шамардаку М.В. (за згодою):
  • Організувати роботу поліклініки НТУУ «КПІ» за графіком: понеділок - п'ятниця з 8:00 до 19:00, в суботу з 8:00 до 18:00.
  • Мобілізувати медичний персонал поліклініки для вжиття відповідних заходів щодо надання необхідної медичної допомоги.

  • Здійснювати госпіталізацію до спеціалізованих медичних установ хворих з тяжким перебігом захворюванням на ГРВІ та ГРИП.
  • Здійснювати систематичні обходи гуртожитків на предмет активного виявлення хворих та дотримання комплексу санітарно - епідеміологічних та гігієнічних умов.
  • Інформувати Штаб (тел.: 236-69-13) про випадки захворювання в університеті.

12. Декану ММІФ Максименку В.Б. надавати необхідну інформаційну та організаційну допомогу у забезпеченні заходів, передбачених п. 11 цього наказу.
13. Організувати систему оперативного інформування співробітників та студентів НТУУ «КПІ» з використанням усіх доступних засобів комунікації в університеті (Мельниченко А.А., Янковий В.В., Савицький А.Й., Ілляшенко А.М., за згодою - Десятов О.М.).

Ректор Згуровський М.З.

Оригінал:
http://kpi.ua/files/09_2-150_1.gif
http://kpi.ua/files/09_2-150_2.gif

Взято з http://kpi.ua/
Автор: adminДобавлено: 2009-11-03 23:06:42

Комментарии

[1]
# 1
~T.D.Kronu$~
Согласно пункту 4, каникулы у нас будут веселые.

# 2
ULTRA
Ой... чувствую каникул у нас не будет....
А дистанционное обучение "через мережу Інтернет" пока далеко в будущем

# 3
Aksini4ka
та да...Что-то уже прошле почти 1,5 недели карантина,а результатов дистанционного обучения "через мережу Інтернет" я не вижу.....

# 4
Immigrant
уже и не увидишь))) Придешь с карантина,а препод скажет: "А почему ты со мной не связался и не спросил, что надо делать???"... На бумажке они молодцы все написать.... Я вот до сих пор жду медичек в общагу, чтобы меня посмотрели... а никто ведь не прийдет, я это знаю....

[1]

Что бы добавить комментарий зарегистрируйтесь или авторизируйтесь.