Проект для украинского студенчества «Освіта Країною»

30 студентів стануть першими в Україні, хто опробує кращі світові практики академічної студентської мобільності, отримавши грант на двомісячне навчання в іншому ВНЗ країни.

До участі у проекті "Освіта Країною" запрошуються студенти ІІ та ІІІ курсів вищих навчальних закладів будь-якої форми власності. Конкурсний відбір здійснюється Академічною Радою Проекту, до складу якої входять найавторитетніші українські науковці.

Заявки на участь у Проекті приймаються до 20 листопада 2009 р. Детальний опис Проекту, умови та інформацію про подачу необхідних документів можна прочитати у Положенні Проекту на сайті Фонду http://peopleofthefuture.org.ua/
Автор: adminДобавлено: 2009-10-21 12:11:29