Компанія SMART business, Microsoft Gold ERP Partner – лідер вітчизняного ринку впровадження автоматизованих систем управління на платформі Microsoft Dynamics™ (ERP та CRM), запрошує студентів останніх курсів та викладачів взяти участь у спеціалізованій лекції «Сучасні тенденції нових технологій в сфері управління бізнесом, з точки зору Microsoft», яка відбудеться 10 квітня 2012 року в НТУУ «КПІ» (місце та час проведення буде оголошене додатково).
На сьогоднішній день, послугами з розробки та впровадження автоматизованих систем компанії SMART business користуються більше 100 підприємств у 21 країні світу. Інформаційні системи на платформі Microsoft Dynamics™, що впроваджує компанія, дозволяють підвищити ефективність: фінансових показників, виробництва, управління запасами та закупками, продажами, транспортування та складських операцій, обліку кадрів, сервісного обслуговування, документообігу, прогнозування та бізнес-аналізу.

Питання, що будуть освітлюватись під час лекції:

- Сучасні технології автоматизації бізнес процесів, їх розвиток у світі та в Україні;
- Системи управління та планування ресурсів підприємства Microsoft Dynamics AX, NAV, CRM;
- Підприємства з України та країн Європи, що використовують системи Microsoft Dynamics;
- Кар’єра в IT галузі. Що потрібно знати;
- Програма залучення та розвитку молодих спеціалістів компанії SMART business.

Також у Вас буде можливість:

-Задати питання щодо новітніх технологій Microsoft та їх застосування в бізнесі;
-Отримати детальну інформацію про кар’єрні перспективи у компанії SMART business та можливість стажування;
-Особисто поспілкуватися з керівництвом компанії SMART business.

Участь у лекції безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися для участі , надішліть, будь ласка, Ваше резюме у вільній формі на електронну адресу aku@smartbusiness.com.ua, вказавши у темі листа «Відкрита лекція в КПІ» до 6 квітня 2012 року.

Автор: Лапшинова ДарьяДобавлено: 2012-04-03 20:15:55