О нас
Президия
Отделы
Старосты
Доска почета
В помощь студенту
Документация
Медиа
 
 
Козырная карта
Victoria Photography
IQ_Planet
Encore dance school
 
 
Скрыть информеры

использовать "Скрыть/показать информеры" для просмотра страниц из сети КПИ без подключения интернета.

 
 

Статистика:

 
 

Мы на карте Интернета

Кликните по домику для поддержки нашего сайта.

 
 

Соц. закладки

Bookmark and Share
 

Інноваційна розробка студентів

Термінал автоматичного друку Print Box презентували 4 квітня його розробники – вихованці ФПМ Олег Кукуріка та Дмитро Комісар. Ще під час навчання вони звернули увагу на потребу студентів в оперативному виготовленні друкованої продукції. Тоді й задумали створити автоматичну систему для друку на базі платіжного термінала.

Завдяки підтримці інкубатора інноваційних ідей наукового парку «Київська політехніка» та адміністрації університету молоді науковці втілили свій задум, скориставшись модернізованою апаратною частиною від виробника і додавши своє програмне забезпечення. Над яким працювали упродовж року.

У тестовому режимі апарат працюватиме кілька тижнів у вестибюлі 7-го корпусу, а потім, після певних юридичних формальностей, розробники мають намір запропонувати його різноманітним споживачам, зокрема, копі-центрам, організаторам великих міжнародних наукових заходів тощо.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський, який відвідав презентацію, докладно ознайомився з розробкою, привітав науковців із втіленням задуму. Запропонував встановити автомат для друку в готелі університету та пообіцяв підтримку у просуванні виробу за межі КПІ.
Автор: adminДобавлено: 2011-04-05 22:28:39

Комментарии

[1]
# 1
Diez
Полезная вещь =)

[1]

Что бы добавить комментарий зарегистрируйтесь или авторизируйтесь.