Конкурс для студентства

Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми "Україна" спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка оголошують конкурс, присвячений 20-річчю Незалежності України, на тему: "Україна: 20 років державотворення".
Идеться про анкетне опитування через мережу Інтернет молоді віком від 16 до 25 років (переважно студентства) з метою вивчення ставлення молодих громадян до 20-ї річниці Незалежності, їх оцінки результатів державотворення та бачення шляхів подальшого розвитку держави.
Переможці конкурсу заохочуються преміями в кратному розмірі стипендії Фонду "Україна".
Детально про умови конкурсу на сайті Фонду www.kuchma.org.ua
Автор: Лапшинова ДарьяДобавлено: 2011-03-19 15:09:29