Стипендіальна програма "Завтра.ua"

1 жовтня стартує Стипендіальна програма “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука.

Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників з контактів з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в режимі on-line

Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, отримують від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах; беруть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо.

Більше інформації: www.zavtra.in.ua
Контактна особа: Дар’я Нагаївська, 063-492-17-28