«Зробимо Київ Чистим 2»

У суботу, 25 вересня 2010 р. приходьте на спільне прибирання київських парків – на громадську акцію„Зробимо Київ Чистим 2”. Настав час спільними зусиллями прибрати парки. Час відчути що тих, хто піклується про чистоту свого довкілля – багато. Ми закликаємо всіх свідомих киян приєднатись до нашої ініціативи.Чим більше людей нас підтримають та допоможуть, тим потужніший ефект ми створимо. Тим більше людей задумається про те, що сміття варто донести до урни. Переможемо бруд та сміття разом!

Реєстрація та координація учасників прибирання відбуватиметься на сайті http://letsdoit.org.ua.

Проект підтримують інтернет-спільнота „Захоплюючий Київ”, молодіжне об’єднання „ВАРТО” (Дмитро Іванов), компанія „Віз-дізайн” (Ілля Бахвалов, Деніс Дмитренко), Ольга Скуратівська, Олексій Цимбаленко, Тамара “Гурзуфф” Компанец та багато інших небайдужих киян.

Організатори

Малюта Дмитро, ініціатор та координатор проекту „Зробимо Київ Чистим 2”. Тел: (093) 56-273-60, (098) 286-81-77. e-mail: uatwitter@gmail.com

Пивоваренко Юрій, ініціатор та координатор проекту „Let’s Do It Ukraine!”, „Зробимо Київ Чистим” та „Зробимо Київ Чистим 2”. Тел: (063) 877-20-03. e-mail: yuri@letsdoit.org.ua

Фінберг Арсеній, координатор проекту “Захоплюючий Київ”. Тел : (050) 334-23-48. e-mail: myshyak@gmail.com