Чемпіонат "Збери комп'ютер 2010" на базі ФЕЛ

Провідні світові ІТ-компанії Intel, Gigabyte, Kingston продовжують освітню програму для студентів України, завданням якої є підвищення рівня знань молоді у сфері комп'ютерних технологій.

У ході заходу представники Intel, Gigabyte та Kingston покажуть презентації, розкажуть про компанію та нові продукти. Після завершення інформаційно-освітньої частини заходу студенти візьмуть участь у чемпіонаті по швидкісній зборці комп’ютерів, які люб’язно надасть компанія qBox та інтернет-магазин OSMINOG.COM.UA

Спеціально для вболівальників будуть організовані захоплюючі конкурси, переможці яких отримають подарунки від організаторів заходу.

Щоб прийняти участь у чемпіонаті по швидкісній зборці комп’ютерів, необхідно 31 березня прийти о 14:00 в аудиторію № 412 (12 корпус)
Автор: adminДобавлено: 2010-03-27 15:40:03