Урочисте відкриття спартакіади НТУУ "КПІ"

12 березня в ігровому залі спорткомплексу НТУУ «КПІ» відбулося відкриття Спартакіади . І розпочалося воно з параду, на чолі якого йшли представники команди-переможниці минулорічної спартакіади – ТЕФ.
Після традиційного привітання організаторів заходу було запрошено найкращих спортсменів-студентів КПІ для урочистого підняття прапору України.
Розважали та заряджали глядачів веселим настроєм і спортивною енергетикою групи підтримки, не лише дівчата але й хлопці – представники різних факультетів.
Також на свято завітали майстри спорту України Самойлов Олександр та Семілєтов Володимир зі своїми карколомними гімнастичними номерами.
Наприкінці заходу начальник відділу навчально-виховної роботи Семінський Олександр Олегович грамотами та статуетками нагородив студентів, що зуміли відзначитися в спортивному житті за останній рік.
Автор: adminДобавлено: 2010-03-13 20:33:50