Секрети ТОП-менеджерів P&G - інформаційні технології

Procter&Gamble запрошує студентів на відвідати другий майстер-клас з інформаційних технологій від директора P&G у Східній та Центральній Європі Каріма Ладака.

Під час майстер-класу Карім Ладак та провідні молоді спеціалісти відділу інформаційних технологій:

• Розкриють секрет, як зробити кар`єру в галузі інформаційних технологій.
  • Розкажуть про специфіку роботи відділу Інформаційного забезпечення та підтримки прийняття рішень.
  • Відкриють секрети оптимізації бізнес-процесів у міжнародних компаніях.
  • Проведуть бізнес-гру для розвитку навичок проектного управління.
  • Дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Майстер-клас відбудеться 16 березня 2010 року о 16.00 в І корпусі Київського національного економічного університету за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1, аудиторія 459.

Взяти участь у семінарі можуть студенти всіх вищих навчальних закладів після реєстрації на сайті http://www.nst.kneu.kiev.ua

Зверніть увагу: майстер-клас буде проводитися АНГЛІЙСЬКОЮ мовою, що відповідає міжнародним стандартам та створює сприятливий простір для міжнаціонального спілкування.
htpp://www.nst.kneu.kiev.ua
Автор: adminДобавлено: 2010-03-09 12:59:19