Магістрів в Україні готуватимуть за дослідницькими, професійними та кар’єрними програмами

МОН затвердило нову концепцію підготовки магістрів. Термін навчання для них зросте до двох років.

Освітні програми підготовки магістрів будуть поділені на:
  • дослідницькі, що передбачають поглиблення досліджень в одній з наукових галузей;
  • професійні, що передбачають розвиток професійних та формування управлінських компетенцій у певній галузі професійної діяльності;
  • кар’єрні, що передбачають вдосконалення (просування) здобутих теоретичних знань і практичного досвіду для кар’єрного зростання та підготовки до здійснення управлінської діяльності.

Концепцією передбачено поступове збільшення терміну навчання на магістерських програмах до півтора-двох років.

Детальніше – Наказ МОН від 10.02.2010 р. №99 «Про Концепцію організації підготовки магістрів в Україні.
Автор: adminДобавлено: 2010-02-21 20:03:57