До музею на шару?

Учні столичних шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних училищ, а також студенти мають змогу один раз на тиждень безкоштовно відвідувати київські театри та музеї. Про це інформує прес-служба КМДА.

«Наразі діє рішення Київської міської ради «Про заходи щодо відвідування закладів культури у м. Києві». І Київська міська державна адміністрація виконує це рішення – учні та студенти столичних закладів освіти раз на тиждень безкоштовно відвідують комунальні музеї та театри. Я хочу підкреслити, що у Київській міській державній адміністрації навіть не розглядалося рішення про зміну цього порядку», – наголосив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Він нагадав, що Головним управлінням культури та мистецтв КМДА затверджено графік безкоштовного відвідування музеїв комунальної власності київськими школярами та студентами.

Графік відвідування - на сайті КМДА.
Автор: adminДобавлено: 2010-02-21 19:19:09